Androidí tvorba

Vývojem pro platformu Android se zabývala 2011-2015. Vzniklo tak bezpočet aplikací. Většina se týkala vývoje navigačního systému pro nevidomé, který vznikla v rámci dizertační práce na Žilinské univerzitě. Studium jsem však musela přerušit kvůli mateřským povinnostem, tak z toho nakonec nic nevzniklo. Ve volném čase jsem však tvořila drobnější aplikace. Asi největší radost mám z hudebního přehrávače a trojčlenky. Tyto apky používám denně.

Publikované

Fair Music Player

Bez nadsázky vynikající hudební přehrávač, který jsme vytvořili podle našich potřeb. Disponuje řadou šikovných funkcí jako například: chytrý random (který zpřehází playlist a neskáče po něm zmateně sem a tam), funkci sleep, prohlížeč souborů, hodnocení songů (manuální hvězdičky a automatické podle hrannosi té které písničky), nastavení pauzy mezi písničkami,...
Super funkcí, kterou jinde jen tak nenajdete je nastavení relativní hlasitosti písničky. Díky které si můžete sjednotit úroveň hlasitosti všech písniček a nebude se vám stávat, že jednu písničku neslyšíte a další vám urve uši. Asi mojí nejoblíbenější funkcí jsou poznámky k písničce, kam si ukládám akordy, texty a jejich překlady. Vzhled aplikace si můžete přizpůsobit nastavením obrázku na pozadí. Samozřejmostí je lockscreen, pauznutí při vytažení sluchátek, ikona v horní liště při přehrávání písničky apod.

Tato aplikace vznikla ve spolupráci s Marošem Bálintem, přičemž já zastávala roli vesměs designérskou.

Trojčlenka

Jednoduchá leč šikovná. Tato moje první aplikace se záhy stala jednou z nejpoužívanější. Zapínám ji každou chvíli ať už přepočítávám ceny v obchodech, převádím měnu nebo ořezávám obrázky na počítači.

Stáhnout (Download)

Nepublikované

Úrokovník

Finanční kalkulačka pro výpočet úroku z úrok. Jednoduše si zjistíte rychlost spoření.

 

Hypotéka

Finanční kalkulačka pro výpočet splátkového kalendáře.

 

Ve vývoji

 

 

 

 

Vyukové hry pro děti

Hry pro nejmenší pro procvičování a výuku matematiky, příjdou brzy na market.

 

Kam dál?