Vítej na mých stránkách

Podívej se co tu pro tebe mám:

Pro malé

 

Škola hrou

Výukové prográmky pro děti online E-SKOLA.ZOLTA.CZ. Malá násobilka, počítání berušek a barvičky pro nejmenší, rovnice, slepé mapy, zlomky, a mnoho dalšího si tam můžeš procvičit

 

Textilní dadaistické leporelo pro nejmenší

Protože klasické leporela u nás neměla dlouhou životnost. A protože jsem chtěla vyprávět svému prckovi nějaký milý příběh a seznámit jej se světem kolem nás, vytvořila jsem vlastní leporelo. Po letech čmáranic na kartónu, dostalo konečné slušnou podobu a to formou potištěného textilu. Leporelo je tedy pratelné (i když jsem to zatím nezkoušela). Jako výztuhu jsem použila klíženku, ale dá určitě se dá vycpat něčím měkůčkým. Jelikož nejsem zručná švadlena, nabízím jen potišrěný textil a ušít si to musí už každý sám. Látka je potištěna tak, aby se co nejsnadněji šila. Stačí jen přeložit a sešít tři strany + zlomy leporela. V případě zájmu mě kontaktujte na mejl, který mám u seznamu s nickem L.Zolta, nebo smskou na číslo .

Potištěná látka na leporelo 100 Kč

Nastříhana klíženka 30 Kč

Nášivka kapka nebo mráček 30 Kč

Poštovné 25Kč

 

 

Omalovánkový herbář

Herbář a omalovánka v jednom. Obsahuje vždy obrázek kytičky k vybarvení a popis s návody a recepty na zpracování bylinky. Ke stažení zde:

Omalovánkový herbář rostlin 1.díl (jitrocel, kopřiva, pampeliška)

Omalovánkový herbář rostlin 2.díl (heřmánek, mateřidouška, jetel)

Omalovánkový herbář rostlin 3.díl (divizna, vrbovka, kostival)

Další informace o herbáři najdete zde: http://herbar.zolta.cz/, kde mimojiné najdete aktuality o dalším připravovaném dílu.

 

 

 

Podzimní pohádka

Podpořte vznik nové dětské knížky. Z podzimní pohádky se děti například dozví proč na podzim padá listí ze stromů, proč se ochlazuje, proč fouká vítr, co je to izolace :) a zjistí že v nouzi poznáš přítele, že netřeba hledat viníka ale řešení...

Více na: https://www.startovac.cz/projekty/podzimni-pohadka/

 

 

(heřmánek, mateřídoušku, jetel)
(heřmánek, mateřídoušku, jetel)

 

 

 

Pro velké

Vypracované otázky ke státnicím FEI VŠB-TUO

Diskrétná pravdepodobnost FRI ŽU (několik vypracovaných příkladů)

Kam dál?